Our Magic World
Our Magic World
Our Magic World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Magic World

Whole Magic is Here
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за нас
Тържество по случай Началото на учебната година Harrypotter4 Гласувай за мен в BGTop100.com BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове BGtop
Our Familly
Poll
Какво животинче да ни е талисманчето?
Феникс
Тържество по случай Началото на учебната година Vote_lcap263%Тържество по случай Началото на учебната година Vote_rcap2
 63% [ 10 ]
Пухкавел Мъник
Тържество по случай Началото на учебната година Vote_lcap225%Тържество по случай Началото на учебната година Vote_rcap2
 25% [ 4 ]
Коте
Тържество по случай Началото на учебната година Vote_lcap26%Тържество по случай Началото на учебната година Vote_rcap2
 6% [ 1 ]
Мишленце
Тържество по случай Началото на учебната година Vote_lcap20%Тържество по случай Началото на учебната година Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
Сова
Тържество по случай Началото на учебната година Vote_lcap26%Тържество по случай Началото на учебната година Vote_rcap2
 6% [ 1 ]
Общо гласове : 16
Time
Пейлист

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 17, на Пон Ное 13, 2017 3:52 pm
Latest topics
» р.Темза
Тържество по случай Началото на учебната година Icon_minitime1Вто Сеп 06, 2011 3:30 pm by Emma Kathleen Lynch

» Отсъствия...
Тържество по случай Началото на учебната година Icon_minitime1Вто Авг 23, 2011 7:05 am by Emma Kathleen Lynch

» Герои на І курс
Тържество по случай Началото на учебната година Icon_minitime1Вто Авг 23, 2011 7:05 am by Emma Kathleen Lynch

» Хари Потър и Даровете на Смъртта: Част 2
Тържество по случай Началото на учебната година Icon_minitime1Чет Юли 21, 2011 10:54 am by Carter McMillan

» Финалът...
Тържество по случай Началото на учебната година Icon_minitime1Чет Юли 21, 2011 10:50 am by Carter McMillan

» Дискусиите
Тържество по случай Началото на учебната година Icon_minitime1Пон Юли 11, 2011 8:05 am by Алисън Картър

» Тържество по случай Началото на учебната година
Тържество по случай Началото на учебната година Icon_minitime1Сря Юни 22, 2011 4:57 pm by Фелисия Дъмбълдор

» Съобщения...
Тържество по случай Началото на учебната година Icon_minitime1Чет Юни 16, 2011 6:02 pm by Emma Kathleen Lynch

» Помощ... Нямам другарче...
Тържество по случай Началото на учебната година Icon_minitime1Вто Юни 14, 2011 3:37 pm by Carter McMillan

Top posters
Emma Kathleen Lynch
Тържество по случай Началото на учебната година Vote_lcap2Тържество по случай Началото на учебната година Voting_bar2Тържество по случай Началото на учебната година Vote_rcap2 
Алисън Картър
Тържество по случай Началото на учебната година Vote_lcap2Тържество по случай Началото на учебната година Voting_bar2Тържество по случай Началото на учебната година Vote_rcap2 
Фелисия Дъмбълдор
Тържество по случай Началото на учебната година Vote_lcap2Тържество по случай Началото на учебната година Voting_bar2Тържество по случай Началото на учебната година Vote_rcap2 
Carter McMillan
Тържество по случай Началото на учебната година Vote_lcap2Тържество по случай Началото на учебната година Voting_bar2Тържество по случай Началото на учебната година Vote_rcap2 
Segundo Cernadas
Тържество по случай Началото на учебната година Vote_lcap2Тържество по случай Началото на учебната година Voting_bar2Тържество по случай Началото на учебната година Vote_rcap2 
Дженифър Чек
Тържество по случай Началото на учебната година Vote_lcap2Тържество по случай Началото на учебната година Voting_bar2Тържество по случай Началото на учебната година Vote_rcap2 
Asfodelle Marion
Тържество по случай Началото на учебната година Vote_lcap2Тържество по случай Началото на учебната година Voting_bar2Тържество по случай Началото на учебната година Vote_rcap2 
Хърмаяни Грейнджър
Тържество по случай Началото на учебната година Vote_lcap2Тържество по случай Началото на учебната година Voting_bar2Тържество по случай Началото на учебната година Vote_rcap2 
Jacob Storm
Тържество по случай Началото на учебната година Vote_lcap2Тържество по случай Началото на учебната година Voting_bar2Тържество по случай Началото на учебната година Vote_rcap2 
Грейс Блек
Тържество по случай Началото на учебната година Vote_lcap2Тържество по случай Началото на учебната година Voting_bar2Тържество по случай Началото на учебната година Vote_rcap2 
Статистика
Имаме 28 регистрирани потребители
Най-новият потребител е adelin4eto

Нашите потребители са написали 1112 мнения in 298 subjects
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар
Our Friends
Тържество по случай Началото на учебната година Bday202011 Тържество по случай Началото на учебната година 3163940h Тържество по случай Началото на учебната година Lovebitescardp137268162 Тържество по случай Началото на учебната година Untitl10 Тържество по случай Началото на учебната година 11bmbyv Тържество по случай Началото на учебната година 3363497o

 

 Тържество по случай Началото на учебната година

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Emma Kathleen Lynch
Директор на "Хогуортс"; Преподавател по Трансфигурация
Директор на
Emma Kathleen Lynch


Галеони : 1 000
Брой мнения : 348
Join date : 14.04.2011
Age : 26

Тържество по случай Началото на учебната година Empty
ПисанеЗаглавие: Тържество по случай Началото на учебната година   Тържество по случай Началото на учебната година Icon_minitime1Нед Юни 05, 2011 12:15 pm

Голямата зала е украсена много пищно и изящно украсена. С множество искрящи свещи и безкрайно небе с блещукащи звездички. Петте маси са препълнени с много храна и бърборещи ученици.
Върнете се в началото Go down
https://wholemagic.bulgarianforum.net
Carter McMillan
Възпитаник на Грифиндор; Пети курс
Възпитаник на Грифиндор; Пети курс
Carter McMillan


Галеони : 750
Брой мнения : 97
Join date : 30.04.2011

Тържество по случай Началото на учебната година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тържество по случай Началото на учебната година   Тържество по случай Началото на учебната година Icon_minitime1Пет Юни 17, 2011 6:46 pm

Слязох от файтона и се насочих към Входната зала сред множеството. След няколко минути вече вървях към Голямата зала, макар и бавно. Е, поне се движех, което все пак си беше нещо.
Най-сетне, след десетминутно пъплене сред множеството прекрачих прага на Голямата зала, за пета поредна година. Макар и за пети път да бях виждала украсата на залата, се учудих много, когато я видях отново. Беше божествена. Хилядите светлинки, свещи и златни съдове, украшенията - винаги бяха различни, винаги бяха уникални.
Усмихнах се щастливо и заех мястото си на Грифиндорската маса, поздравявайки познатите ми хора и ако можеше да се каже, приятели. Смехът и глъча се оживиха. Загледах се във Висшочайшата маса. Нямаше нови учители, но имаше един свободен стол - този на Чек. Предположих, че е с първокурсниците и ги упътва. След миг портите на Голямата зала се отвориха и през тях премина професор Чек, водеща групичка единадесетгодишни хлапета, уплашени и срамежливи. Гледайки ги как вървят плахо, си спомних как се чувствах преди четири години, когато и аз бях плахо момиченце. Проследих с поглед мъниците и трепетно зачаках разпределителната церемония да започне.
Върнете се в началото Go down
Segundo Cernadas
Заместник-Директор; Преподавател по ЗСЧИ; Ръководител на Слидерин
Заместник-Директор; Преподавател по ЗСЧИ; Ръководител на Слидерин
Segundo Cernadas


Галеони : 850
Брой мнения : 74
Join date : 16.04.2011

Тържество по случай Началото на учебната година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тържество по случай Началото на учебната година   Тържество по случай Началото на учебната година Icon_minitime1Вто Юни 21, 2011 2:33 pm

Стоях на Височайшата маса сред другите учители и наглеждах учениците, разположили се на четирите маси на домовете. Бях унесен в мисли, които бяха прекъснати от отварянето на портите.
В голямата зала, както всяка година, влезе професор Чек, която носеше трикракото столче и Разпределителната шапка. Следваха я група първокурсници.
След броени мигове церемонията по разпределянето започна, а аз се вгледах в лицата на новодошлите и си спомних как аз за пръв път седнах на столчето и как ме разпредели шапката...
Когато всичко приключи и първокурсниците заеха местата си, професор Линч започна да изнася реч, която продължи толкова дълго, колкото всяка година.
Когато приключи и зае мястото си, я попитах дали мога да кажа няколко думи. След като получих позволение, се изправих и започнах да удрям чашата си с ножа, за да привлека вниманието на учениците.
Добре, обаче нещата поеха в грешна посока и чашата се счупи:
-Така - започнах делово, изхвърляйки счупената чаша през рамото си - Както всички знаят, с изключение на първи курс, аз съм преподавателя ви по Защита срещу черните изкуства. Искам да приветствам новодошлите - пъровокурсниците и да им пожелая успех в начинанието през първата им година.
Освен това искам да поздравя и всички останали и да им кажа, че нямам търпение да започнем уроците с тях отново.
След като приключих словото си, се обърнах и заех мястото си, а по всички маси се появи пиршество.
Надигнах чашата си с безалкохолно и след една глътка, се обърнах към директорката и се извиних за произшествието с чашата.
Върнете се в началото Go down
Алисън Картър
Възпитаник на Грифиндор; Седми курс
Възпитаник на Грифиндор; Седми курс
Алисън Картър


Галеони : 747 г.16 с.
Брой мнения : 244
Join date : 05.05.2011
Age : 30
Местожителство : Somewhere...

Тържество по случай Началото на учебната година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тържество по случай Началото на учебната година   Тържество по случай Началото на учебната година Icon_minitime1Вто Юни 21, 2011 3:54 pm

Алисън слезе внимателно от файтона. Потупа по гърба един от тестролите и това я подсети за брат и. Наложи си да не мисли за смъртта му, усмихна се и поздрави няколко свои приятели, които не бе виждала от началото на отминалото лято. Тя се насочи към вратите на замъка и се загледа с обич към училището. През цялото лято и липсваше и тя се радваше да го види отново.
Веднага щом влезе във Входната зала Алисън се почувства у дома си. Всички освен първокурсниците, които сигурно още пътуваха в лодките, влязоха в Голяма зала. Алис ахна, защото залата сякаш беше по-хубава от всякога. Свещите висяха във въздуха и искряха, също като милионите звезди върху тавана-небе. Масите бяха подредени със сребърни прибори, но без блюда. Алисън знаеше, че храната магически щеше да дойде чак след разпределителната церемония. Всички се настаниха по масите и зачакаха г-жа Чек да дойде с малките.
Изведнъж вратата се отвори и оттам се изсипаха цяла тумба притеснени и зачервени първокурсници. Пред тях вървеше г-жа Чек и държеше старата разпределителна шапка. Церемонията започна и на стола един по един се изредиха всичките първокурсници. Алис пляскаше като другите, когато някой дойдеше в нейния дом, но мислено беше другаде. Тя си спомняше своята разпределителна церемония и със тъжна усмивка си помисли, че това е последната и година в училището. За последен път виждаше церемонията и за последен път щеше да види залата такава, в този вид, в който беше сега.
Щом разпределянето свърши и първокурсниците седяха на масите на новите си домове започна обичайната реч на директорката- г-жа Линч. След това обаче г-н Сернадас поиска думата. За да привлече внимание започна да удря чашата си, но я счупи. "Поне така привлече внимание..." помисли си Алис. Заместник-директора каза кратка, но хубава реч и си седна на стола, намиращ се на Височайшата маса, която беше пригодена само за учителите и директора.
Алисън се усмихна на няколко приятели, изрече на глас, високо и ясно, че иска пай с бъбрек и той се появи пред нея в златна чиния. Освен това си поръча и тиквен сок, който също така ненадейно изникна пред нея във чист и излъскан бокал. Алис се нахвърли върху пая и си помисли, че щом това е последното и начало на учебната година ще му се наслади както трябва.
Върнете се в началото Go down
Emma Kathleen Lynch
Директор на "Хогуортс"; Преподавател по Трансфигурация
Директор на
Emma Kathleen Lynch


Галеони : 1 000
Брой мнения : 348
Join date : 14.04.2011
Age : 26

Тържество по случай Началото на учебната година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тържество по случай Началото на учебната година   Тържество по случай Началото на учебната година Icon_minitime1Сря Юни 22, 2011 1:17 pm

Първи септември... Всичко започваше отначало... Годината, учениците, запознанствата дори... Вървях бавно към Висшочайшата маса, оглеждайки се наоколо. Засега всичко беше пусто, но скоро нямаше да е така. Помотах се в Голямата зала и когато часовникът ми показваше 19.50, заех мястото си на Висшочайшата маса и зачаках учениците. След известно време се чу глъч и залата се изпълни с бърборещи ученици, които се поздравяваха след дългата раздяла и разказваха как е преминало лятото. Мигове по-късно вратите на Голямата зала се отвориха и Дженифър поведе малките зайци, които нетърпеливо чакаха да бъдат разпределени. Следях внимателно разпределителната церемония, а когато тя приключи се изправих и глъчката ненадейно спря, а всички погледи се извърнаха към мен.
- Добре дошли! Добре дошли за новата учебна година в "Хогуортс"! - казах приветливо и се усмихнах - На новите ученици, първокурсниците, които току-що разбраха в кой дом ще бъдат в продължение на седем години, ще кажа - добре сте дошли! А на старите - добре сте се завърнали! Ще кажа няколко думи преди да започнем да се храним. Първокурсниците трябва да знаят, а и да запомнят, че влизането в гората в училищния парк е забранено за всички ученици. А сега като се замисля, не е зле най-после да научат това и някои от по-горните курсове - казах и се усмихнах. Филч ме погледна и ми напомни нещо, което бях забравила - Нашият пазач, господин Филч, ме помоли да ви напомня, че през междучасията не е разрешено да правите магии по коридорите, а и доста други неща. Тези, които се интересуват, могат да видят целия списък, който е закачен върху вратата на стаята на господин Филч - Макар, че не съм особено сигурна колко ще са заинтересованите... казах си наум, но се усмихнах и отново продължих - Датите, на които ще се проведат пробите за попълването на отборите по куидич, ще са изнесени на таблото със съобщения в Общите стаи на домовете ви... Сега остава да кажа само още няколко думи - оповестих и видях отегчението на нечии лица, явно доста прегладнели и уморени - Ее, нападайте яденето! - усмихнах се и заех мястото си.
Отпих жадно от чашата си с медовина, защото от речта, устните ми бяха пресъхнали. Професор Сернадас ме попита дали може да изрече няколко думи.
- Да, разбира се, че може, профеосоре - отвърнах мило на преподавателя и се усмихнах.
Сернадас стана и се опита да привлече вниманието, почуквайки с ножа върху една чаша. Само че почукването може би беше малко по-силно, защото чашата се счупи. Засмях се, защото си спомних как и аз бях правила такива глупости. Но докато се отдавах на спомени, речта на Сернадас свърши и той ми се извини за счупената чаша.
- Оо, няма никакъв проблем. Все пак това е само една обикновена чаша... А и така наистина привлякохте вниманието на всички.
Усмихнах се и започнах да се храня.
Върнете се в началото Go down
https://wholemagic.bulgarianforum.net
Фелисия Дъмбълдор
Преподавател по Вълшебство; Ръководител на Рейвънклоу
Преподавател по Вълшебство; Ръководител на Рейвънклоу
Фелисия Дъмбълдор


Галеони : 850
Брой мнения : 177
Join date : 16.04.2011
Age : 26
Местожителство : Хогуортс

Тържество по случай Началото на учебната година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тържество по случай Началото на учебната година   Тържество по случай Началото на учебната година Icon_minitime1Сря Юни 22, 2011 4:57 pm

Както обикновенно...Всичко си потръгна така като беше и преди с излючение ,че серандес счупи една чаща всичко беше нормално.Същата скучна реч и т.н.Че кой ще иска да чете 466-те правила на Филч!!?!Не питайте откъде знам..Чела съм ги поне откоол хиляди пъти заради моите палави пирятели..Заедно ги бяхме анизустили..Засмях се весело и на този спомен и на счупването на чашата.Удмихнах се изапочанх ад се харян докато говорех със сестра си,която пак нещо мърмореше!Тази жена щеше да ме побърка.
-О,моля те,беал,не сега!Ям!
Разбира се ,сестра им не ес обиди ,но опне млъкна.Започнах да прехвърлям уроци и т.н.Боже,нямах търпение!!
-Е,госпожо линч,тази година имаме много онви попълнения!Да се надяваме да учат добре,а за стартите да се подобрят!
Хвърлих няколко погледи на паливет от Хогуортс.
-Как сте днес?
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicworld.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Тържество по случай Началото на учебната година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тържество по случай Началото на учебната година   Тържество по случай Началото на учебната година Icon_minitime1

Върнете се в началото Go down
 
Тържество по случай Началото на учебната година
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Our Magic World :: Приземен Етаж :: Голямата зала-
Идете на: