Our Magic World
Our Magic World
Our Magic World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Magic World

Whole Magic is Here
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за нас
Герои на V курс Harrypotter4 Гласувай за мен в BGTop100.com BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове BGtop
Our Familly
Poll
Какво животинче да ни е талисманчето?
Феникс
Герои на V курс Vote_lcap263%Герои на V курс Vote_rcap2
 63% [ 10 ]
Пухкавел Мъник
Герои на V курс Vote_lcap225%Герои на V курс Vote_rcap2
 25% [ 4 ]
Коте
Герои на V курс Vote_lcap26%Герои на V курс Vote_rcap2
 6% [ 1 ]
Мишленце
Герои на V курс Vote_lcap20%Герои на V курс Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
Сова
Герои на V курс Vote_lcap26%Герои на V курс Vote_rcap2
 6% [ 1 ]
Общо гласове : 16
Time
Пейлист

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 17, на Пон Ное 13, 2017 3:52 pm
Latest topics
» р.Темза
Герои на V курс Icon_minitime1Вто Сеп 06, 2011 3:30 pm by Emma Kathleen Lynch

» Отсъствия...
Герои на V курс Icon_minitime1Вто Авг 23, 2011 7:05 am by Emma Kathleen Lynch

» Герои на І курс
Герои на V курс Icon_minitime1Вто Авг 23, 2011 7:05 am by Emma Kathleen Lynch

» Хари Потър и Даровете на Смъртта: Част 2
Герои на V курс Icon_minitime1Чет Юли 21, 2011 10:54 am by Carter McMillan

» Финалът...
Герои на V курс Icon_minitime1Чет Юли 21, 2011 10:50 am by Carter McMillan

» Дискусиите
Герои на V курс Icon_minitime1Пон Юли 11, 2011 8:05 am by Алисън Картър

» Тържество по случай Началото на учебната година
Герои на V курс Icon_minitime1Сря Юни 22, 2011 4:57 pm by Фелисия Дъмбълдор

» Съобщения...
Герои на V курс Icon_minitime1Чет Юни 16, 2011 6:02 pm by Emma Kathleen Lynch

» Помощ... Нямам другарче...
Герои на V курс Icon_minitime1Вто Юни 14, 2011 3:37 pm by Carter McMillan

Top posters
Emma Kathleen Lynch
Герои на V курс Vote_lcap2Герои на V курс Voting_bar2Герои на V курс Vote_rcap2 
Алисън Картър
Герои на V курс Vote_lcap2Герои на V курс Voting_bar2Герои на V курс Vote_rcap2 
Фелисия Дъмбълдор
Герои на V курс Vote_lcap2Герои на V курс Voting_bar2Герои на V курс Vote_rcap2 
Carter McMillan
Герои на V курс Vote_lcap2Герои на V курс Voting_bar2Герои на V курс Vote_rcap2 
Segundo Cernadas
Герои на V курс Vote_lcap2Герои на V курс Voting_bar2Герои на V курс Vote_rcap2 
Дженифър Чек
Герои на V курс Vote_lcap2Герои на V курс Voting_bar2Герои на V курс Vote_rcap2 
Asfodelle Marion
Герои на V курс Vote_lcap2Герои на V курс Voting_bar2Герои на V курс Vote_rcap2 
Хърмаяни Грейнджър
Герои на V курс Vote_lcap2Герои на V курс Voting_bar2Герои на V курс Vote_rcap2 
Jacob Storm
Герои на V курс Vote_lcap2Герои на V курс Voting_bar2Герои на V курс Vote_rcap2 
Грейс Блек
Герои на V курс Vote_lcap2Герои на V курс Voting_bar2Герои на V курс Vote_rcap2 
Статистика
Имаме 28 регистрирани потребители
Най-новият потребител е adelin4eto

Нашите потребители са написали 1112 мнения in 298 subjects
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Our Friends
Герои на V курс Bday202011 Герои на V курс 3163940h Герои на V курс Lovebitescardp137268162 Герои на V курс Untitl10 Герои на V курс 11bmbyv Герои на V курс 3363497o

 

 Герои на V курс

Go down 
+2
Carter McMillan
Emma Kathleen Lynch
6 posters
АвторСъобщение
Emma Kathleen Lynch
Директор на "Хогуортс"; Преподавател по Трансфигурация
Директор на
Emma Kathleen Lynch


Галеони : 1 000
Брой мнения : 348
Join date : 14.04.2011
Age : 26

Герои на V курс Empty
ПисанеЗаглавие: Герои на V курс   Герои на V курс Icon_minitime1Пет Апр 15, 2011 11:15 am

*Име:

*Възраст: /15/

*Кръв: /Чиста; смесен брак; мъгълокръвна/

*Дом: /след като се разпределите, попълнете полето/

*Външен вид: /Поне 4-5 реда/

*Характер: /Поне 4-5 реда/

*История: /Поне 7-8реда; трябва да опишете живота на героя си от раждането му, до постъпването му в Хогуортс; всякакви злоуполуки, животът му в мъгълския свят, прекараните предишни години в Хогуортс.../

*Допълнително: /Ако има нещо, което не сте споменали по-горе, го напишете тук/

*Снимка + лик на личността, която използвате:


Последната промяна е направена от Emma Kathleen Lynch на Вто Май 31, 2011 6:26 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://wholemagic.bulgarianforum.net
Carter McMillan
Възпитаник на Грифиндор; Пети курс
Възпитаник на Грифиндор; Пети курс
Carter McMillan


Галеони : 750
Брой мнения : 97
Join date : 30.04.2011

Герои на V курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на V курс   Герои на V курс Icon_minitime1Съб Апр 30, 2011 5:59 pm

Герои на V курс Amaia-salamanca10

#Име: Картър Макмилън, накратко ми казват Кат или Кар

#Възраст: 15

#Кръв: смесена

#Дом: Грифиндор

#Външен вид: Имам дълга руса коса с черно-кафеникави кичури, оформена на палстове. Лицето ми е почти продълговато, а кожата - бледа. Много от приятелите ми казват, че ми отива на сините като на ангел очи, но аз не я харесвам. Усмивката ми е заразителна, а според мнозина имам много запленяващ и дълбок като морето поглед. По принцип не обичам да се гримирам много, но никъде не излизам без да съм си сложила спирала, молив за очи и гланц или светло червило. Попринцип съм доста капризна относно модата и не спазвам много тенденциите, но според приятелките ми имам уникален стил.

#Характер: Трябва да призная, че съм доста опърничева. Страшно много се заяждам, но попринцип съм мила. Като малка много се заяждах и гледах да направя на някого пакост или беля, но впоследствие се промених. С хората, които не са ми приятели и които не харесвам се държа студено с тях, но не съм груба. Много обичам водата и музиката - те са моята страст. Обожавам да пея, а и мисля, че имам талант. Не съм от тези момичета, които се осмеляват да пеят само под душа. Не съм от хората, които мразят до смърт, не съм и злопаметна, но има едно нещо, което мразя изключително - лъжците и принцеските, на които всичко им е позволено и не са лишени от нищо, защото те не знаят какво е да нямаш и да не можещ да си позволиш разни неща. От това, което преживях, когато бях малка, потискам всичко в себе си и не казвам на никого за това, което чувствам, но когато ми стане много и прелея избухвам и не знам какво правя, просто съм неконтролируема. до миналата година предпочитах да съм незабележима, но разбрах, че така няма да стане нищо и се опитах да се променя.

#История: Родена съм на 15 април 1996 година в испанската столица Мадрид. Родителите ми са испанци, и двамата - магьосници, но майка ми е чистокръвна, а баща ми мъгълокръвен. Детството ми беше изключително тежко. Родителите ми винаги се караха, а баща ми дори посягаше на мама. Неведнъж съм ставала свидетелка на ужасни неща, които дори не искам да си спомням. Още от малка майка ме учеше как да контролирам магията си, но беше някак си неуспешно. Всичко, което се опитвах да направя с магия, се проваляше и тотално се объркваше. Няколко дни преди единадесетия ми рожден ден, нашите се скараха ужасно и с майка се изнесохме от къщи. Денят на развода им беше точно онзи ден, когато получих писмото си за "Хогуортс". Беше ми страшно гадно, но впоследствие разбрах, че без баща ми ни е по-добре. Когато пристигнах в замъка се изумих от величието му и бях разпределена в Грифиндор. Незнайно защо се оказах страшно добра в магиите и винаги имах и продължавам да имам страхотни оценки. И от това дойде и още един проблем. Много от съучениците ми ме използваха, подиграваха и изолираха. От начало много им се дразнех, но се научих да не им обръщам внимание и накрая разбрах истинската си същност. Тази година в замъка ще една от най-важните ми, затова ще се постарая да дам всичко от себе си и да си взема изпитите С.О.В.А. с отличие.

#Допълнително: Първата ми пръчка беше от бук и имаше сърцевина от еднорог, но я счупих в трети курс и сега имам пръчица от палисандрово дърво със сърцевина от дракон.

#Снимка: Лика е на Amaia Salamanca
Carter
Cat
Car
McMillan


Последната промяна е направена от Carter McMillan на Нед Май 22, 2011 6:38 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Emma Kathleen Lynch
Директор на "Хогуортс"; Преподавател по Трансфигурация
Директор на
Emma Kathleen Lynch


Галеони : 1 000
Брой мнения : 348
Join date : 14.04.2011
Age : 26

Герои на V курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на V курс   Герои на V курс Icon_minitime1Съб Апр 30, 2011 6:10 pm

Много оригинален герой. За пръв път се говори от 1 л. ед.ч. Ликът на героинята, която си избрала е оригинален. Одобрена си. Имаш моите поздравления.
Върнете се в началото Go down
https://wholemagic.bulgarianforum.net
Asfodelle Marion
Възпитаник на Слидерин; Пети курс
Възпитаник на Слидерин; Пети курс
Asfodelle Marion


Галеони : 350
Брой мнения : 48
Join date : 21.05.2011

Герои на V курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на V курс   Герои на V курс Icon_minitime1Нед Май 22, 2011 10:50 am

*Име: Асфодел Джийн Мариън

*Възраст: 15

*Кръв: чиста

*Дом:Слидерин

*Външен вид: /Поне 5-6 реда/
Ел е идеална на височина за възрастта си,слаба с красиво тяло и изразени женски черти.Косата й е руса и на вълни,очите-светло сини.Походката й е изправена и самоуверена.Устните и са големички.Има пиърсинг на пъпа,който винаги крие в училище,за да си няма проблеми.Обича лекия грим,който да подчертава красотата й.Носът й е малък,а погледа-недоверчив и предизвикателен.Носи всякакви гривни и дрънкулки,и се облича с тесни дрехи,тъй като с тях се чувства най-удобно.

*Характер: /Поне 5-6 реда/
Асфодел е самоуверена и приказлива.Много е недоверчива,трудно се печели доверието й,но когато го спечелиш печелиш един истински приятел който никога няма да те предаде.Учи,но не прекалено усърдно-старае се да бъде на нивото на останалите по знания.Въпреки че е малко свалолюбива,но не и самовлюбена,тя е добра с околните.Не обича приказките зад гърбовете на хората и клюките,много е искрена така че ако има да ти каже нещо ще ти го каже в очите,а няма да казва на никой друг.

*История:
Семейство;майка-Селена,баща-Октавиус.Има и сестра близначка-Синтия.Всички от рода й са чистокръвни магъосници,като са свързани с род родоотстъпници.Но за Адел не кръвта е най-важна,а магъосника.Тъй като повечето от най-добрите магъосници са произлезли от мъгълски семейства.Двете сестри били неразделни.Много глезени и винаги им било угаждано.Рода им дори бил свързан директно със Салазар Слидерин,като още от деца се знаела за тях че ще бъдат пратени в неговия дом.
Още от първата година в Хогуортс си спечелили много приятели,но и врагове.Асфодел продължавала да е неразделна със сестра си,която била и най-добрата й приятелка.Двете била шегобийците на Слидерин-винаги се зачали и давали намеци.Държали се много освободено,сякаш замъка си е техен.Още от началото им в магъосническото училище двете нито веднъж не се изгубили по дългите коридори-от многото разкази на родителите им те го познавали отлично.Били едни от най-обичаните и популярни звезди на дома и се харесвали на всички.Дори имали няколко приятели от Грифиндор.И сега до петата година в която Асфодел и сестра й се завръщат в училището.


*Допълнително: Герои на V курс Cameo persian cat-има персийски котарак на име Оджиън (шишарка)

*Снимка лик на личността, която използвате:
Герои на V курс Ashley-olsen-20071030-332063


Последната промяна е направена от Asfodelle Marion на Нед Май 22, 2011 1:13 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Emma Kathleen Lynch
Директор на "Хогуортс"; Преподавател по Трансфигурация
Директор на
Emma Kathleen Lynch


Галеони : 1 000
Брой мнения : 348
Join date : 14.04.2011
Age : 26

Герои на V курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на V курс   Герои на V курс Icon_minitime1Нед Май 22, 2011 12:21 pm

Чудесен герой и разбира се одобрен. Лика мисля, че е на Ашли Олсън, ако греша, ме поправи. Добре дошла!
Върнете се в началото Go down
https://wholemagic.bulgarianforum.net
Leonora Hedley-Dent

Leonora Hedley-Dent


Галеони : 10 000
Брой мнения : 2
Join date : 31.05.2011

Герои на V курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на V курс   Герои на V курс Icon_minitime1Сря Юни 01, 2011 2:54 pm

Герои на V курс Tumblr_lm41pwZExQ1qktk36o1_400

*Име:
Лионора Хедли-Дент

*Възраст:
15

*Кръв:
Toujous pur

*Дом:
Грифиндор

*Външен вид:
Лионора изобщо не прилича на 15 годишна. Тя е наистина висока и стройна, има дълги и стегнати крака, изваяна талия, привлекателен бюст, чувствени извивки. Но фигурата и красотата й далеч не са единственото нещо, с което Лионора се отличава - най-фрапантното в нея е това, че е метаморфмаг. Може да променя външния си вид когато и както поиска. Най-честно ще я видите с дълга, вълниста матоворуса коса, поразително сини очи и красиво лице с фини и правилни черти. Кожата й е чиста и мека, и понеже Лионора не е почитателка на бронзовия загар, винаги бледа. Устните й са наситенорозови, с цвета на розови листенца. Стилът й на обличане е едновременно бутнарски, но и женствен, подправен с перфектната доза стил и класа. Същото се отнася и за гримът й - само тя може да направи бунтарския грим нежен и изискан, въпреки че реално погледнато, тя няма нужда от грим - красотата й никога не остава незабелязана и няма нужда от подчертаване.

*Характер:
Характерът на Лионора е сложен, но сложен не винаги означава ужасен. Поначало Лионора Хедли-Дент е самоуверена и няма никакви проблеми с общуването и няма проблем с непознатите. Въпреки че отнася ли се до Лионора, "непознат" има доста свободно тълкуване, защото и пет минути с това момиче са достатъчни, за да разбереш, че искаш да си й приятел. Лионора има чувство за хумор и определено умее да се забавлява, освен това е интересна и приятна компания. При нея я има онази нотка на мистериозност, която винаги поддържа интереса, а съчетана с красноречието й е още по-интересна. Можеш да говориш с Лионора с часове, мислейки си, че вече знаеш всичко за нея... е, поне до момента, в който осъзнаеш, че не си научил нищо особено. Освен това Лионора е невероятна приятелка - винаги е готова да те изслуша, винаги има решение за всеки проблем, винаги ще намери време за теб и ще направи всичко по силите си да ти помогне. Въпреки това тя се доверява на малко хора. Лий се отличава, и в това няма спор - дори да останеш в компанията й само няколко секунди, ще те заинтригура. Да, тя е невероятна, но както всеки човек си има своите недостатъци - понякога може да бъде надменна, непукистка и незаинтересована, на пръв поглед безграничното й търпение може да се срине изведнъж, може да бъде избухлива и може да сравни всеки със земята, а в правилното (или по-скоро неправилното) настроение би мога да изкара и Далай Лама извън нерви. Понякога е безразсъдно смела и действа преди да мисли.

*История:
Лионора е потомка на един от най-старите (и известни) чистокръвни родове, което в магьосническия свят често въври ръка за ръка с купища злато. Въпреки това тя няма никакви предразсъдъци към нечистокръвните магьосници. Отгледана е в именито Хедли-Дент в покрайнинтите на Лондон, Великобритания. Няма братя и сестри, но за сметка на това има много братовчеди. Рядката й дарба се предава през три поколения. Лионора е наясно че е магьосница от съвсем малка, и от ранна възраст проявява забележителни магьоснически качества и умения. Благодарение на братовчедите си умее да играе куидич от седемгодишна. Когато постъпва в Хогуортс, тя доказва, че действително притежава забележителни умения, учебния материал й е интересен и има висок коефициент на интелигентност. Винаги е била популярна, първите няколко седмици - заради рода си, но скоро след това се прочува със самата себе си. Би могло да се каже, че е любимка на повечето ученици, и има приятели от всеки дом, включително и Слидерин. За нея домът, както и кръвта не са пречка за добрите отношения. Завръща се в петата си година в замъкът с твърдото убеждение, че ще успее да вземе изпитите си с отличие и се радва, че ще види отново приятелите си, въпреки че през ваканцията е поддържала постоянен конкатк с повечето от тях.

#Допълнително:
- пръчката й е 37 см. от сандалово дърво, а сърцевината й е сърдечна нишка от дракон.
- вместо сова, Лионора има орел.
- колкото и нетипично да е, домашният й любимец е калифорнийска кралска змия албинос, наречена Денерис.
- умее да призовава покровител във формата на хипогриф.
- владее сравнително добре оклумантиката и легилимантиката.

*Снимка + лик на личността, която използвате:
Taylor Momsen


Последната промяна е направена от Leonora Hedley-Dent на Чет Юни 02, 2011 4:56 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Emma Kathleen Lynch
Директор на "Хогуортс"; Преподавател по Трансфигурация
Директор на
Emma Kathleen Lynch


Галеони : 1 000
Брой мнения : 348
Join date : 14.04.2011
Age : 26

Герои на V курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на V курс   Герои на V курс Icon_minitime1Сря Юни 01, 2011 6:17 pm

Предполагам си изпратила двата теста, за разпределение и за по-висок курс. Героят ти е много интересен, има много описания и е одобрен. Ако Сегундо има някакви забележки... Аз нямам. Чудесен герой.
Добре дошла! Герои на V курс 650269930
Върнете се в началото Go down
https://wholemagic.bulgarianforum.net
Алис Кълън
Възпитаник на Грифиндор; Пети курс
Възпитаник на Грифиндор; Пети курс
Алис Кълън


Галеони : lowenem0
Брой мнения : 2
Join date : 12.06.2011
Age : 27
Местожителство : Next to the Hell

Герои на V курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на V курс   Герои на V курс Icon_minitime1Нед Юни 12, 2011 7:21 pm

Име: Алис Кълън

*Възраст: 15

*Кръв: Чиста

*Дом: Грифиндор

*Външен вид:Косата ми е кестенява,чуплива.Очите ми са сини.Кожата ми е бледа.Обивам да си слагам очна линия и черен молив,защото подчертават очите ми.Макар,че не го правя често.Стилът ми е малко бунтарски.Обичам да се обличам в черно.Нося кецове и само за специални поводи човек може да ме види с токчета.

*Характер: Спокойна съм,само когато никой не ме ядосва.Много съм борбена и никога не се отказвам.Грижа се за тези,които обичам и премахвам пречките по пътя си.Мразя лъжците и лицемерите.Мразя Волдемор и смъртожадните.Мога да преценя дали един човек е добър или лош от първия път.Почти винаги се оказвам права.Може да се разчита на мен за всичко.

*История: Алис е англичанка.Всички от семейството й са магьосници.Когато е била още бебе родителите й са били убити,защото не са искали да се присъединят към злото.Оттогава тя живее при кръстника и кръстницата си.От малка имала сили и само чакала да навърши нужната възраст.Когато й пратили писмо била много щастлива.От 5 г. е там и е много доволна.Има по голяма сестра на 16 години.Казва се Вероника,но всички и казват Рони.Учи в Хогуортс .Годините прекарани там са хубави и изпълнени с забавление и приятелства.Учиш се как да се защитава да омагьосваш неща и много др.

*Допълнително:Имам феникс,който се казва Фоукс.Пръчката ми е 25,5 см с перо от феникс,неогъваема,от върба.

*Снимка + лик на личността, която използвате:Ашли Грийн


Последната промяна е направена от Алис Кълън на Пон Юни 13, 2011 2:52 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Emma Kathleen Lynch
Директор на "Хогуортс"; Преподавател по Трансфигурация
Директор на
Emma Kathleen Lynch


Галеони : 1 000
Брой мнения : 348
Join date : 14.04.2011
Age : 26

Герои на V курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на V курс   Герои на V курс Icon_minitime1Пон Юни 13, 2011 6:19 am

Много хубав герой! Аз нямам никакви забележки. От мен си одобрена.
Върнете се в началото Go down
https://wholemagic.bulgarianforum.net
Segundo Cernadas
Заместник-Директор; Преподавател по ЗСЧИ; Ръководител на Слидерин
Заместник-Директор; Преподавател по ЗСЧИ; Ръководител на Слидерин
Segundo Cernadas


Галеони : 850
Брой мнения : 74
Join date : 16.04.2011

Герои на V курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на V курс   Герои на V курс Icon_minitime1Пон Юни 13, 2011 11:32 am

Със сигурност си одобрена и от мен.
П.П: Ем, мога да одобрявам, нали? Wink
Върнете се в началото Go down
Emma Kathleen Lynch
Директор на "Хогуортс"; Преподавател по Трансфигурация
Директор на
Emma Kathleen Lynch


Галеони : 1 000
Брой мнения : 348
Join date : 14.04.2011
Age : 26

Герои на V курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на V курс   Герои на V курс Icon_minitime1Пон Юни 13, 2011 11:44 am

Офф, защо ме питаш? Естествено, че можеш. Wink
Върнете се в началото Go down
https://wholemagic.bulgarianforum.net
Sponsored content





Герои на V курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на V курс   Герои на V курс Icon_minitime1

Върнете се в началото Go down
 
Герои на V курс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Герои на VІІ курс
» Герои на ІІ курс
» Герои на І курс
» Герои на ІІІ курс
» Герои на ІV курс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Our Magic World :: Създаване на персонажи :: Създаване на герои-
Идете на: