Our Magic World
Our Magic World
Our Magic World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Magic World

Whole Magic is Here
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за нас
Вашите предложения... Вашите оплаквания Harrypotter4 Гласувай за мен в BGTop100.com BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове BGtop
Our Familly
Poll
Какво животинче да ни е талисманчето?
Феникс
Вашите предложения... Вашите оплаквания Vote_lcap263%Вашите предложения... Вашите оплаквания Vote_rcap2
 63% [ 10 ]
Пухкавел Мъник
Вашите предложения... Вашите оплаквания Vote_lcap225%Вашите предложения... Вашите оплаквания Vote_rcap2
 25% [ 4 ]
Коте
Вашите предложения... Вашите оплаквания Vote_lcap26%Вашите предложения... Вашите оплаквания Vote_rcap2
 6% [ 1 ]
Мишленце
Вашите предложения... Вашите оплаквания Vote_lcap20%Вашите предложения... Вашите оплаквания Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
Сова
Вашите предложения... Вашите оплаквания Vote_lcap26%Вашите предложения... Вашите оплаквания Vote_rcap2
 6% [ 1 ]
Общо гласове : 16
Time
Пейлист

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 17, на Пон Ное 13, 2017 3:52 pm
Latest topics
» р.Темза
Вашите предложения... Вашите оплаквания Icon_minitime1Вто Сеп 06, 2011 3:30 pm by Emma Kathleen Lynch

» Отсъствия...
Вашите предложения... Вашите оплаквания Icon_minitime1Вто Авг 23, 2011 7:05 am by Emma Kathleen Lynch

» Герои на І курс
Вашите предложения... Вашите оплаквания Icon_minitime1Вто Авг 23, 2011 7:05 am by Emma Kathleen Lynch

» Хари Потър и Даровете на Смъртта: Част 2
Вашите предложения... Вашите оплаквания Icon_minitime1Чет Юли 21, 2011 10:54 am by Carter McMillan

» Финалът...
Вашите предложения... Вашите оплаквания Icon_minitime1Чет Юли 21, 2011 10:50 am by Carter McMillan

» Дискусиите
Вашите предложения... Вашите оплаквания Icon_minitime1Пон Юли 11, 2011 8:05 am by Алисън Картър

» Тържество по случай Началото на учебната година
Вашите предложения... Вашите оплаквания Icon_minitime1Сря Юни 22, 2011 4:57 pm by Фелисия Дъмбълдор

» Съобщения...
Вашите предложения... Вашите оплаквания Icon_minitime1Чет Юни 16, 2011 6:02 pm by Emma Kathleen Lynch

» Помощ... Нямам другарче...
Вашите предложения... Вашите оплаквания Icon_minitime1Вто Юни 14, 2011 3:37 pm by Carter McMillan

Top posters
Emma Kathleen Lynch
Вашите предложения... Вашите оплаквания Vote_lcap2Вашите предложения... Вашите оплаквания Voting_bar2Вашите предложения... Вашите оплаквания Vote_rcap2 
Алисън Картър
Вашите предложения... Вашите оплаквания Vote_lcap2Вашите предложения... Вашите оплаквания Voting_bar2Вашите предложения... Вашите оплаквания Vote_rcap2 
Фелисия Дъмбълдор
Вашите предложения... Вашите оплаквания Vote_lcap2Вашите предложения... Вашите оплаквания Voting_bar2Вашите предложения... Вашите оплаквания Vote_rcap2 
Carter McMillan
Вашите предложения... Вашите оплаквания Vote_lcap2Вашите предложения... Вашите оплаквания Voting_bar2Вашите предложения... Вашите оплаквания Vote_rcap2 
Segundo Cernadas
Вашите предложения... Вашите оплаквания Vote_lcap2Вашите предложения... Вашите оплаквания Voting_bar2Вашите предложения... Вашите оплаквания Vote_rcap2 
Дженифър Чек
Вашите предложения... Вашите оплаквания Vote_lcap2Вашите предложения... Вашите оплаквания Voting_bar2Вашите предложения... Вашите оплаквания Vote_rcap2 
Asfodelle Marion
Вашите предложения... Вашите оплаквания Vote_lcap2Вашите предложения... Вашите оплаквания Voting_bar2Вашите предложения... Вашите оплаквания Vote_rcap2 
Хърмаяни Грейнджър
Вашите предложения... Вашите оплаквания Vote_lcap2Вашите предложения... Вашите оплаквания Voting_bar2Вашите предложения... Вашите оплаквания Vote_rcap2 
Jacob Storm
Вашите предложения... Вашите оплаквания Vote_lcap2Вашите предложения... Вашите оплаквания Voting_bar2Вашите предложения... Вашите оплаквания Vote_rcap2 
Грейс Блек
Вашите предложения... Вашите оплаквания Vote_lcap2Вашите предложения... Вашите оплаквания Voting_bar2Вашите предложения... Вашите оплаквания Vote_rcap2 
Статистика
Имаме 28 регистрирани потребители
Най-новият потребител е adelin4eto

Нашите потребители са написали 1112 мнения in 298 subjects
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Our Friends
Вашите предложения... Вашите оплаквания Bday202011 Вашите предложения... Вашите оплаквания 3163940h Вашите предложения... Вашите оплаквания Lovebitescardp137268162 Вашите предложения... Вашите оплаквания Untitl10 Вашите предложения... Вашите оплаквания 11bmbyv Вашите предложения... Вашите оплаквания 3363497o

 

 Вашите предложения... Вашите оплаквания

Go down 
+2
Фелисия Дъмбълдор
Emma Kathleen Lynch
6 posters
АвторСъобщение
Emma Kathleen Lynch
Директор на "Хогуортс"; Преподавател по Трансфигурация
Директор на
Emma Kathleen Lynch


Галеони : 1 000
Брой мнения : 348
Join date : 14.04.2011
Age : 26

Вашите предложения... Вашите оплаквания Empty
ПисанеЗаглавие: Вашите предложения... Вашите оплаквания   Вашите предложения... Вашите оплаквания Icon_minitime1Чет Апр 14, 2011 5:25 pm

Ако сте се сетили за нещо, което смятате, че трябва да добавим във форума
или не сте доволни от някоя тема или потребител - това е точната тема за
вас. Не се безпокойте да изявите вашето предложение или оплакване


Последната промяна е направена от Emma Kathleen Lynch на Вто Апр 19, 2011 5:23 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://wholemagic.bulgarianforum.net
Фелисия Дъмбълдор
Преподавател по Вълшебство; Ръководител на Рейвънклоу
Преподавател по Вълшебство; Ръководител на Рейвънклоу
Фелисия Дъмбълдор


Галеони : 850
Брой мнения : 177
Join date : 16.04.2011
Age : 27
Местожителство : Хогуортс

Вашите предложения... Вашите оплаквания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите предложения... Вашите оплаквания   Вашите предложения... Вашите оплаквания Icon_minitime1Съб Апр 16, 2011 6:12 pm

Защо няма спални на учителите и поканете няколко момчета!!!
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsmagicworld.bulgarianforum.net/
Emma Kathleen Lynch
Директор на "Хогуортс"; Преподавател по Трансфигурация
Директор на
Emma Kathleen Lynch


Галеони : 1 000
Брой мнения : 348
Join date : 14.04.2011
Age : 26

Вашите предложения... Вашите оплаквания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите предложения... Вашите оплаквания   Вашите предложения... Вашите оплаквания Icon_minitime1Пон Апр 18, 2011 6:48 am

Форума още НЕ Е готов. Не знам за кой ли път трябва да го кажа.
Върнете се в началото Go down
https://wholemagic.bulgarianforum.net
Carter McMillan
Възпитаник на Грифиндор; Пети курс
Възпитаник на Грифиндор; Пети курс
Carter McMillan


Галеони : 750
Брой мнения : 97
Join date : 30.04.2011

Вашите предложения... Вашите оплаквания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите предложения... Вашите оплаквания   Вашите предложения... Вашите оплаквания Icon_minitime1Сря Май 18, 2011 6:08 pm

Искам да похваля администраторите на форума, и по-точно Ема Кейтлин Линч, защото той наистина е страхотен! И това слайдшоу е направо превъзходно. Има много хубави снимки, а и дизайна е прекрасен! Поздравявам Ви!
Върнете се в началото Go down
Emma Kathleen Lynch
Директор на "Хогуортс"; Преподавател по Трансфигурация
Директор на
Emma Kathleen Lynch


Галеони : 1 000
Брой мнения : 348
Join date : 14.04.2011
Age : 26

Вашите предложения... Вашите оплаквания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите предложения... Вашите оплаквания   Вашите предложения... Вашите оплаквания Icon_minitime1Чет Май 19, 2011 12:00 pm

Много благодаря! Наистина го оценяваме!
Върнете се в началото Go down
https://wholemagic.bulgarianforum.net
Алисън Картър
Възпитаник на Грифиндор; Седми курс
Възпитаник на Грифиндор; Седми курс
Алисън Картър


Галеони : 747 г.16 с.
Брой мнения : 244
Join date : 05.05.2011
Age : 30
Местожителство : Somewhere...

Вашите предложения... Вашите оплаквания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите предложения... Вашите оплаквания   Вашите предложения... Вашите оплаквания Icon_minitime1Пон Май 30, 2011 2:44 pm

Наистина форума е невероятен! Браво! Искам да предложа да направим вестник "Пророчески вести"- да си има редактор, журналисти, с една дума- всичко! Ще бъде интересно- може да се взимат интервюта от директора на "Хогуортс", от министъра на магията и пр. Само предложение- надявам се да ви хареса.
Върнете се в началото Go down
Emma Kathleen Lynch
Директор на "Хогуортс"; Преподавател по Трансфигурация
Директор на
Emma Kathleen Lynch


Галеони : 1 000
Брой мнения : 348
Join date : 14.04.2011
Age : 26

Вашите предложения... Вашите оплаквания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите предложения... Вашите оплаквания   Вашите предложения... Вашите оплаквания Icon_minitime1Пон Май 30, 2011 2:48 pm

Благодарим много! Наистина идеята ти е страхотна! Веднага се заемам с категорията и обявявам кастинг за редактор, журналист и т.н. Вашите предложения... Вашите оплаквания 650269930 Вашите предложения... Вашите оплаквания 2783963220
Върнете се в началото Go down
https://wholemagic.bulgarianforum.net
Skittles

Skittles


Галеони : 8569564186
Брой мнения : 1
Join date : 30.05.2011

Вашите предложения... Вашите оплаквания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите предложения... Вашите оплаквания   Вашите предложения... Вашите оплаквания Icon_minitime1Пон Май 30, 2011 4:30 pm

Моето предложение е да си размърдаш малко сивите клетчици, въпреки да не съм сигурна, че изобщо ги имаш, щом с такава наглост крадеш труда на другите. Трябва да си откровено смотана, като показваш пред всички, че нямаш и капка въображение и ум в главата си да измислиш нещо по-различно. Айде махни всичко което си копирала да не стигаме до крайности, все пак въпреки всичко ние имаме малко сдържаност и разум, не като някои други.
Върнете се в началото Go down
Emma Kathleen Lynch
Директор на "Хогуортс"; Преподавател по Трансфигурация
Директор на
Emma Kathleen Lynch


Галеони : 1 000
Брой мнения : 348
Join date : 14.04.2011
Age : 26

Вашите предложения... Вашите оплаквания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите предложения... Вашите оплаквания   Вашите предложения... Вашите оплаквания Icon_minitime1Пон Май 30, 2011 4:32 pm

Редактирам всичко. Много съжалявам. Но моля, да не ме обиждате.
Върнете се в началото Go down
https://wholemagic.bulgarianforum.net
Segundo Cernadas
Заместник-Директор; Преподавател по ЗСЧИ; Ръководител на Слидерин
Заместник-Директор; Преподавател по ЗСЧИ; Ръководител на Слидерин
Segundo Cernadas


Галеони : 850
Брой мнения : 74
Join date : 16.04.2011

Вашите предложения... Вашите оплаквания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите предложения... Вашите оплаквания   Вашите предложения... Вашите оплаквания Icon_minitime1Пон Май 30, 2011 7:50 pm

Искам само да допълня, че тя не е единствения администратор и едва ли е много удачно да обиждате само нея, защото единствения виновник съм само и единствено аз. Аз й казах да използва друг форум щом е неуверена и именно аз й посочих линка, така че не тя, а аз съм този, който трябва да наречете откровено смотан и безмозъчен.
Твърдите, че сте сдържани, но гореспоменатите неща по адрес на човек, който не познавате и е невинен, ми говори друго.
За да спите спокойно - гарантираме, че форума ще се поправи, но не смятам, че това беше начина да ни го кажете, не и по гореописания начин, нито по този:
Spoiler:
Ето няколко пукнатини в агитацията Ви:
1.Мога да гарантирам, че нито един от администраторите и потребителите НЕ е нито тъп, нито безмозъчен.
2.Има къде-къде по-невероятни форуми и този не е сред тях.
3.Този форум да не би да не е истински или паранормален?!? Хората също са истински и застават един зад друг и се подкрепят взаимно.
4.Това, че управляваш форум, не означава, че и хората и техните чувства са ти подвластни.
5.Нарушаваш и правилата: НЕ се позволява РЕКЛАМИРАНЕТО на форуми по ЛС. (досега трябваше да си изядеш БАН-а, но от добри чувства и поради отсъствието на НЕВИННИЯ главен администратор, това засега остава на заден план)
6.Ако все още имате желанието да обиждате някой, давайте с мен. Пишете ми на ЛС, на електронната поща, която съм оставил във форума.
7.А ако искате, админите на вашия форум си оставете скайп-овете и когато се съберем вашите двама или там колкото са админите и нашите, ще направя обща дискусия, без потребителите и да се опитаме да достигнем до някакво компромисно решение.
Върнете се в началото Go down
Алисън Картър
Възпитаник на Грифиндор; Седми курс
Възпитаник на Грифиндор; Седми курс
Алисън Картър


Галеони : 747 г.16 с.
Брой мнения : 244
Join date : 05.05.2011
Age : 30
Местожителство : Somewhere...

Вашите предложения... Вашите оплаквания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите предложения... Вашите оплаквания   Вашите предложения... Вашите оплаквания Icon_minitime1Вто Май 31, 2011 1:52 pm

И аз получих такова съобщение и не мисля, че това е най-правилния и удачен начин за разрешаване на проблема.
Върнете се в началото Go down
Алисън Картър
Възпитаник на Грифиндор; Седми курс
Възпитаник на Грифиндор; Седми курс
Алисън Картър


Галеони : 747 г.16 с.
Брой мнения : 244
Join date : 05.05.2011
Age : 30
Местожителство : Somewhere...

Вашите предложения... Вашите оплаквания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите предложения... Вашите оплаквания   Вашите предложения... Вашите оплаквания Icon_minitime1Чет Юни 09, 2011 10:23 am

Имам едно предложение- защо не направите теми за двете други училища- Дурмщранг и Бобатон...
Върнете се в началото Go down
Emma Kathleen Lynch
Директор на "Хогуортс"; Преподавател по Трансфигурация
Директор на
Emma Kathleen Lynch


Галеони : 1 000
Брой мнения : 348
Join date : 14.04.2011
Age : 26

Вашите предложения... Вашите оплаквания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите предложения... Вашите оплаквания   Вашите предложения... Вашите оплаквания Icon_minitime1Чет Юни 09, 2011 12:06 pm

Ами ако трябва да съм честна просто не ни е хрумвало, а и напоследък сме, лично аз съм страшно натоварена и заета и не съм мислила за това. Но може и да направим, но ако ще ги правим, то определено ще е след 15 юни.
Върнете се в началото Go down
https://wholemagic.bulgarianforum.net
Алисън Картър
Възпитаник на Грифиндор; Седми курс
Възпитаник на Грифиндор; Седми курс
Алисън Картър


Галеони : 747 г.16 с.
Брой мнения : 244
Join date : 05.05.2011
Age : 30
Местожителство : Somewhere...

Вашите предложения... Вашите оплаквания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите предложения... Вашите оплаквания   Вашите предложения... Вашите оплаквания Icon_minitime1Чет Юни 09, 2011 12:44 pm

OK. Благодаря за бързия отговор.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вашите предложения... Вашите оплаквания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите предложения... Вашите оплаквания   Вашите предложения... Вашите оплаквания Icon_minitime1

Върнете се в началото Go down
 
Вашите предложения... Вашите оплаквания
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Вашите присъди...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Our Magic World :: Всичко за нас и форума :: Правилата-
Идете на: